BAZA DYDAKTYCZNA I OBIEKTY

AWFiS Gdańsk Realizacja zajęć w ramach studiów podyplomowych i innych form kształcenia odbywa się w obiektach Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku przy ulicy Kazimierza Górskiego 1. Przewidujemy również zajęcia w obiektach sportowych aglomeracji trójmiejskiej – ERGO Arena, Stadion Energa czy Arena Gdynia.

Baza obiektów dydaktycznych AWFiS obejmuje szereg sal ćwiczeniowych i wykładowych, wyposażonych w sprzęt najwyższej jakości. W głównym budynku Uczelni znajduje się nowoczesne centrum kongresowe z pełnym oprzyrządowaniem multimedialnym, liczne pracownie komputerowe i doskonale wyposażone laboratoria.

Baza obiektów sportowych AWFiS jest jedną z najlepszych w kraju. To tutaj odbywają się imprezy sportowe o randze krajowej i międzynarodowej, imprezy masowe, obozy sportowe, jak również konferencje naukowe, bankiety oraz imprezy rozrywkowe i kulturalne. Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną oraz merytoryczną, a zespoły doświadczonych pracowników pomogą zrealizować przedsięwzięcia każdego formatu. W bliskim sąsiedztwie Uczelni znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy, z licznymi ścieżkami leśnymi, rowerowymi i spacerowymi. Kilometrami ciągną się one przez zielone, pagórkowate tereny, co pozwala zoptymalizować trening dla danego sportu. Zaledwie 20 minut drogi od Uczelni znajduje się plaża, Zatoka Gdańska oraz park nadmorski.

Zobacz nasze obiekty

ZAPRASZAMY DO NAS !

 

 

laboratory - GUPES