W imieniu Jego Magnificencji Rektora prof. dr hab. Pawła Cięszczyka, przedstawiamy Państwu ofertę edukacyjną Uczelnianego Centrum Edukacji Ustawicznej naszej Uczelni.

Zawiera ona propozycje studiów podyplomowych i innych form kształcenia (kursów dokształcających, szkoleń, warsztatów, seminariów) organizowanych lub przygotowywanych do realizacji od roku akademickiego 2020/2021. Służymy wszelkimi informacjami, które pomogą Państwu zdobyć nowe kwalifikacje uzyskując m.in. tytuł instruktora sportu, instruktora rekreacji ruchowej, trenera, menedżera oraz otworzyć pole nowych zainteresowań i zaistnieć na rynku pracy. Zapraszamy również firmy i inne podmioty do korzystania z naszych usług edukacyjnych na zamówienie. Zrealizujemy Państwa propozycje w wielu obszarach a także rozważymy Państwa indywidualne pomysły. Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do licznego grona naszych Uczestników.

Zespół Biura Uczelnianego Centrum Edukacji Ustawicznej AWFiS Gdańsk

UCEU AWFiS w Gdańsku

Przedstawiamy Państwu ofertę edukacyjną Uczelnianego Centrum

Edukacji Ustawicznej naszej Uczelni. Zawiera ona propozycje studiów podyplomowych i innych form kształcenia (kursów dokształcających, szkoleń, warsztatów, seminariów) organizowanych lub przygotowywanych do realizacji. Służymy wszelkimi informacjami, które pomogą Państwu zdobyć nowe kwalifikacje uzyskując m.in. tytuł instruktora sportu, instruktora rekreacji ruchowej, trenera, menedżera oraz otworzyć pole nowych zainteresowań i zaistnieć na rynku pracy.

Zapraszamy również firmy, instytucje i inne podmioty do korzystania z naszych usług edukacyjnych na zamówienie. Zrealizujemy Państwa propozycje w wielu obszarach a także rozważymy realizację indywidualnych pomysłów i w miarę możliwości dostosujemy je do Państwa szczególnych wymagań. Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do licznego grona naszych uczestników.

 

STUDIA PODYPLOMOWE – DIETETYKA W SPORCIE I REKREACJI

STUDIA PODYPLOMOWE – WYCHOWANIE FIZYCZNE dla nauczycieli

STUDIA PODYPLOMOWE – TRENER MENTALNY W SPORCIE

STUDIA PODYPLOMOWE – TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO

KURS KONSULTANTA DOGOTERAPII

Informujemy, że wpłat należy dokonywać dopiero po otrzymaniu zawiadomienia o rozpoczęciu zajęć w ramach danej formy kształcenia (najpóźniej 14 dni przed terminem rozpoczęcia zajęć podanym w zawiadomieniu).

Wpłat należy dokonywać na niżej podane konto UCEU AWFiS Gdańsk

CITI HANDLOWY   82 1030 1117 0000 0000 8899 5309

z dopiskiem: studia podyplomowe ……. (nazwa studiów)

lub  inna forma kształcenia …….. (nazwa)

W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt:

mgr Agnieszka Podbielska
główny specjalista ds. studiów podyplomowych i kursów dokształcających, menedżer sportu

e-mail: agnieszka.podbielska@awf.gda.pl

e-mail: biurouceu@awf.gda.pl

tel. kom. +48 603 766 369

BAZA DYDAKTYCZNA I OBIEKTY

AWFiS Gdańsk Realizacja zajęć w ramach studiów podyplomowych i innych form kształcenia odbywa się w obiektach Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku przy ulicy Kazimierza Górskiego 1. Przewidujemy również zajęcia w obiektach sportowych aglomeracji trójmiejskiej – ERGO Arena, Stadion Energa czy Arena Gdynia.

Baza obiektów dydaktycznych AWFiS obejmuje szereg sal ćwiczeniowych i wykładowych, wyposażonych w sprzęt najwyższej jakości. W głównym budynku Uczelni znajduje się nowoczesne centrum kongresowe z pełnym oprzyrządowaniem multimedialnym, liczne pracownie komputerowe i doskonale wyposażone laboratoria.

Baza obiektów sportowych AWFiS jest jedną z najlepszych w kraju. To tutaj odbywają się imprezy sportowe o randze krajowej i międzynarodowej, imprezy masowe, obozy sportowe, jak również konferencje naukowe, bankiety oraz imprezy rozrywkowe i kulturalne. Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną oraz merytoryczną, a zespoły doświadczonych pracowników pomogą zrealizować przedsięwzięcia każdego formatu. W bliskim sąsiedztwie Uczelni znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy, z licznymi ścieżkami leśnymi, rowerowymi i spacerowymi. Kilometrami ciągną się one przez zielone, pagórkowate tereny, co pozwala zoptymalizować trening dla danego sportu. Zaledwie 20 minut drogi od Uczelni znajduje się plaża, Zatoka Gdańska oraz park nadmorski.

Zobacz nasze obiekty

ZAPRASZAMY DO NAS !

Z nowym rokiem akademickim startuje już piąta edycja Legii Akademickiej. To teoria, która odbywa się w salach wykładowych oraz w postaci samokształcenia zdalnie, a także praktyka realizowana w jednostkach wojskowych w warunkach skoszarowania.

V edycja LA komunikat

DECYZJA Nr 122/MON MINISTRA OBRONY NARODOWEJ

WNIOSEK OCHOTNIKA
w sprawie przyjęcia na zajęcia w części teoretycznej programu ochotniczego
szkolenia wojskowego studentów „Legia Akademicka”

ZAŚWIADCZENIE
potwierdzające zaliczenie części teoretycznej programu
ochotniczego szkolenia wojskowego studentów „Legia Akademicka”

WNIOSEK
o powołanie w trybie ochotniczym do odbycia ćwiczeń wojskowych
na moduł: podstawowy*, podoficerski*, oficerski*

Szanowni Państwo,
w czasie epidemii, z uwagi na wzajemne bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą o bezwzględne dostosowywanie się do obowiązujących przepisów
prawa oraz zaleceń Ministerstwa Zdrowia i GiS. Jeśli kontakt bezpośredni nie jest konieczny, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Dziękujemy za wyrozumiałość, zapraszamy do kontaktu.

 

mgr Agnieszka Podbielska
główny specjalista ds. studiów podyplomowych i kursów dokształcających, menedżer sportu
tel. +48 58 55 47 347
tel. kom. +48 603 766 369
e-mail: agnieszka.podbielska@awf.gda.pl
pokój 13, budynek główny Uczelni

 

Biuro UCEU czynne:
poniedziałek 9.00-14.00
wtorek 9.00-14.00
środa 9.00-14.00
czwartek nieczynne
piątek 9.00-14.00
sobota w wybranych terminach

 

Adres:
Uczelniane Centrum Edukacji Ustawicznej AWFiS Gdańsk
ul. Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk
e-mail: biurouceu@awf.gda.pl
pokój 13, budynek główny Uczelni

Zapraszamy do odwiedzin naszego funpage na www.facebook.com/UCEU.AWFiS.GD

Trening mentalny w sporcie

Dietetyka

Przygotowanie pedagogiczne

Dogoterapia

Narciarstwo zjazdowe

Wychowanie fizyczne dla nauczycieli