24 lis 2023

Świąteczna Integracja na Dwóch Kółkach: Mikołajkowy Przejazd Rowerowy

W tym roku Święty Mikołaj nie będzie podróżować tylko saniami! Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku planuje nietypowy Przejazd Mikołajkowy na rowerach, który odbędzie się 6 grudnia 2023 roku w godzinach 15.00-16.30. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich chętnych studentów i pracowników uczelni, a organizatorzy zapewniają, że będzie to niezapomniana świąteczna przygoda.

Trasa przejazdu została zaplanowana z rozmachem, prowadząc uczestników z Uczelni przez Ergo Arenę oraz malownicze ścieżki nadmorskie, aż do słynnego Molo w Sopocie. Po przejeździe, uczestnicy powrócą do punktu startu, gdzie będzie czekać na nich zasłużona herbatka rozgrzewająca. Każdy uczestnik przejazdu otrzyma prezent od Mikołaja.

Organizatorzy zdecydowali, aby uczestnicy mieli okazję wprowadzić trochę świątecznej magii, nosząc obowiązkowe czapeczki mikołajkowe. Ta niewielka, ale urocza zmiana dodatkowo podkreśli świąteczny charakter przejazdu rowerowego, tworząc niezapomnianą oprawę dla wszystkich uczestników.

Organizatorzy liczą na duże zainteresowanie wydarzeniem. Każdy zgłoszony uczestnik zostanie usprawiedliwiony z zajęć/pracy w godzinach trwania Przejazdu Mikołajkowego. To doskonała okazja do wspólnego świętowania, cieszenia się atmosferą świąt i jednoczesnego wspierania zdrowego stylu życia.

Niech Przejazd Mikołajkowy stanie się jednym z najbardziej kolorowych i pełnych radości wydarzeń w uczelnianym kalendarzu!

Ważna uwaga: dopuszczamy również hulajnogi.

Trasa przejazdu:

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego, abyśmy mogli przygotować się na Waszą obecność i umożliwić ewentualne usprawiedliwienie nieobecności w pracy lub zajęciach.

red. Mikołaj Polak/rzecznik prasowy AWFiS w Gdańsku