
V Regaty o Puchar Rektora AWFiS
Załoga Banda Cygana ze sternikiem Zbigniewem Czubkiem wygrywa V Regaty o Puchar Rektora AWFiS !
W dniu 22 października 2022 r. tradycyjnie w Narodowego Centrum Żeglarstwa AWFiS im. dr. Krzysztofa Zawalskiego w Gdańsku-Górkach Zachodnich odbyły się regaty żeglarskie o Puchar Rektora AWFiS w Gdańsku.
Wspaniała zabawa i sportowe emocje towarzyszyły Uczestnikom podczas całego dnia. Rywalizacja była bardzo zacięta, gdyż wiatr był słaby, a załogi musiały dokonać nie lada wysiłku by w takich warunkach opracować taktykę, która da im najlepszą lokatę na mecie.
Na wodach Zatoki Gdańskiej rozegrano 5 wyścigów. Edycja zawodów w tym roku przysporzyła wiele emocji, a w całej imprezie wzięło udział blisko 40 osób.
Serdecznie gratulujemy najlepszym żeglarzom, wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą atmosferę, a całej ekipie Narodowego Centrum Żeglarstwa AWFiS im. dr. Krzysztofa Zawalskiego w Gdańsku-Górkach Zachodnich za gorące przyjęcie.
I. Nazwa załogi: Banda Cygana – sternik Zbigniew Czubek
II. Nazwa załogi: Politechnika Gdańska – sternik Kosmalski Patryk
III. Nazwa załogi: JC GIŻYCKO – sternik Konstanty Sawicki
IV. Nazwa załogi: Laboratorium – sternik Piotr Aschenbrenner
V. Nazwa załogi: Ziomale z 3 miasta – sternik Piotr Butowski
VI. Nazwa załogi: Pędziwiatry – sternik Fostiak Krzysztof
VII. Nazwa załogi: ZMORY – sternik Zbigniew MIchalski
VII. Nazwa załogi: Best Crew – sternik Aleksandra Wierzchowska