03 lis 2020

DYPLOMATORIUM 2020

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną oraz dbając o nasze wspólne zdrowie, jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczne „Dyplomatorium”, które zostało zaplanowane na 14 listopada.

Nie rezygnujemy jednak z zamiaru uhonorowania najlepszych studentów z każdego z pięciu kierunków studiów realizowanych w naszej uczelni. Dla pięciu najlepszych absolwentów zostanie przygotowany spersonalizowany list polecający do pracodawców podpisany przez Jego Magnificencję Rektora AWFiS prof. dr. hab. Pawła Cięszczyka oraz prezent niespodzianka.

Z pięciorgiem najlepszych studentów skontaktujemy się telefonicznie oraz drogą elektroniczną. Wyróżnienia zostaną przesłane pocztą lub na życzenie studenta wręczone osobiście, z zachowaniem reżimu sanitarnego.