17-18.05.2023 r. na terenie kampusu AWFiS odbyła się kolejna edycja studenckiego święta pn. „AWFALIA ‘23”. W wydarzeniu uczestniczyli studenci, pracownicy, a także zaproszeni goście. 

Program wydarzenia obfitował w wiele imprez: sportowych, tanecznych i rozrywkowych. Organizatorzy – Rada Samorządu Studenckiego – zadbali, by nikt się nie nudził.

Tegoroczne Dni Kultury Studenckiej rozpoczęły się w Sali Kongresowej od Śniadecjady. Po symbolicznym przejęciu władzy przez studentów wystartował Kolorowy Bieg, który stał się już tradycją imprezy.

Od godziny 10:30 rozpoczęły się zaplanowane atrakcje i turnieje sportowe, połączone ze strefą relaksu, strefą gastronomiczną oraz zabawami studenckimi. Na terenie kampusu AWFIS studenci rywalizowali w przyjaznej atmosferze w turniejach piłki nożnej i koszykówki.

Szczególnie ważnym wydarzeniem drugiego dnia była zabawa ludowa oraz pokazy taneczne grup studenckich.  Nie zabrakło również innych wydarzeń jak ślizg na klacie, pogoń za żubrem czy kino pod chmurką.

Całe AWFalia zwieńczyło wyczekiwane przez wszystkich Silent Disco, trwające aż do 4 w nocy i wypełniające po brzegi wielki namiot. Całe wydarzenie pulsowało energią i wszyscy bawili się na maksa.

Dziękujemy za obecność i widzimy się za rok!

Galeria zdjęć

Mikołaj Polak / rzecznik@awf.gda.pl