04 Lis 2020

Mistrzostwa Polski w Gimnastyce Sportowej

O wydarzeniu

Indywidualne Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej organizowane są raz w roku dla zawodników zrzeszonych w klubach na terenie całej Polski. Miasto Gdańsk już po raz 3 w bieżącym stuleciu (poprzednio 2010 i 1018) będzie organizatorem Mistrzostw. Tegoroczna impreza ma być promocją i zachętą do uprawiania gimnastyki wśród mieszkańców miasta Gdańska i okolic.

Zawody odbywać się będą na Hali Gimnastycznej Leszka Blanika Centrum Innowacyjno wdrożeniowe w dniach 06-08.11.2020. Przepiękny obiekt położny w dzielnicy Gdańsk-Oliwa już samym wyglądem przyciąga zainteresowanie gdańskiej społeczności.
Tym razem zawody będą organizowane tylko w jednej dyscyplinie, jednak tej, która ma najbogatszą historię oraz 2 medale olimpijskie zdobyte przez Leszka Blanika w 2000 i 2008 r. Rywalizacja sportowa odbywać się będzie na podstawie przepisów FIG w kategorii juniora, młodzieżowca oraz seniora.

Zgodnie z zaleceniami Rządu RP zawody będą odbywały się bez publiczności. Jednakże aby spełnić oczekiwania widzów będzie dostępna transmisja online.
Bezpośredni link do Streamingu Live wraz z komentarzem – https://imprezylive.pl
Może również biuro promocji zrobi transmisje LIVE?
Bezpośredni link do wyników na żywo – https://online.itdsport.pl/#/strony/turniej/75
W tym roku 6 zawodników KS AZS AWFiS będzie walczyć o pozycje medalowe. Pomimo braku możliwości obejrzenia zawodów z trybun, zachęcamy wszystkich do kibicowania naszym zawodników z przed ekranów!!!

Prowadzący

Registration for : Mistrzostwa Polski w Gimnastyce Sportowej

    Wpisz Swój email

    Registration Now

    Share This Event