30 lis 2022

Tydzień Mikołajkowy

Na początku grudnia na AWFiS będzie się działo! Rada Samorządu Studentów od 5. do 9. grudnia szykuje Tydzień Mikołajkowy, który obejmie aktywności nie tylko sportowe, jak na AWF przystało, ale również charytatywne.

Poniedziałek zaczynamy intensywnie – na pływalni odbędzie się maraton pływacki EKIDEN, podczas którego studenci wspólnie mają do przepłynięcia dystans 42,195 km. Styl oraz strój dowolny.

Wtorek pozostaje w sportowym klimacie. O godzinie 10:30 rozpocznie się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej. Zebraną podczas rozgrywki karmę dla zwierząt studenci przekażą wybranemu schronisku.

Żeby nadrobić kalorie spalone w trakcie meczu będzie możliwość nabycia czegoś słodkiego, ponieważ we wtorek oraz środę Rada Samorządu Studentów organizuje coroczną Akcję Ciacho, z której cały dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

Przez cały tydzień na uczelni będzie można znaleźć punkty rejestracji potencjalnych Dawców szpiku Fundacji DKMS, a w środę każdy zainteresowany będzie miał możliwość uczestniczenia w prelekcjach, które przybliżą działania Fundacji DKMS.

Dokładne informacje będzie można znaleźć na Facebooku Rada Samorządu Studentów AWFiS Gdańsk