27 sty 2022

Studenci na nartach

W dniach 2-16 stycznia 2022 roku w Zakopanem odbyły się dwa turnusy obozów narciarskich, w których wzięli udział studenci II roku kierunku Wychowanie Fizyczne i Sport (w ubiegłym roku wyjazd nie został zorganizowany ze względu na obostrzenia związane z pandemią).

Studentki i studenci 8 godzin dziennie spędzali początkowo na stoku Harenda, później w Białce Tatrzańskiej. Pod czujnym okiem wykładowców – wyspecjalizowanych instruktorów narciarstwa poznawali techniki białego szaleństwa. Nabyte umiejętności były oceniane ostatniego dnia obozu w trakcie egzaminu.

Po popołudniowym posiłku odbywały się pokazy i wykłady. Ostatniego dnia było wspólne ognisko, przy którym można było wymienić się nabytymi wiadomościami. Studenci mieli także okazję poznać i porozmawiać z byłym reprezentantem Polski w skokach narciarskich Łukaszem Rutkowskim.

Tygodniowe pobyty pod Tatrami upłynęły w miłej, domowej atmosferze dzięki wspaniałej ekipie z Willi Józef na Harendzie.

Zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć