08 gru 2021

Porozumienie z New Level Sport

Dnia 8 grudnia 2021 r.,  Rektor AWFiS prof. Paweł Cięszczyk podpisał porozumienie z panem Adamem Kilianem właścicielem firmy New Level Sport (NLS), zajmującej się badaniami diagnostycznymi  i  dystrybucją najwyższej jakości sprzętu do obiektywnej i szczegółowej diagnostyki sportowej oraz treningu sportowego. 

Wspólne przedsięwzięcia naszej Uczelni i firmy umożliwią  studentom AWFiS rozpoczęcie ścieżki zawodowej, nauki i badań w obszarze diagnostyki sportowej, na najwyższym światowym poziomie.

NLS specjalizująca się w najnowszych technologiach i wprowadzaniu ich do świata sportu wyczynowego i powszechnego, w partnerstwie z AWFiS  stworzy modelowe rozwiązania transferu wyników badań naukowych, z zakresu nauk o kulturze fizycznej oraz nauk o zdrowie, do codziennego wsparcia zawodników klubów sportowych. Wspólne badania diagnostyczne i naukowe, połączone z nowoczesnymi trendami medycyny sportowej zoptymalizują warunki rozwoju potencjału ludzkiego umożliwiając spersonalizowany skuteczny trening oraz szybką odmowę biologiczną potreningową.