24 wrz 2021

Sport Kluby

Realizacja działań Sport Klubów przedłużona do końca 2022 roku

Realizacja II etapu programu „WF z AWF – Aktywny powrót do szkoły” zostaje przedłużona na cały rok 2022. Zatem w przyszłym roku nadal będą funkcjonowały Sport Kluby, czyli zajęcia dodatkowe w szkołach prowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, którzy ukończą jednodniowe szkolenie prowadzone przez akademie wychowania fizycznego w całej Polsce. Należy spełnić tylko jeden warunek – wziąć udział w szkoleniu „Aktywny powrót do szkoły – WF z AWF” w 2021 roku.

UWAGA – AWFiS Gdańsk planuje zakończenie realizacji szkoleń w październiku 2021!

Zachęcamy nauczycieli, którzy się jeszcze nie zapisali na konkretny termin, aby zrobili to jak najszybciej. A tych, którzy ukończyli szkolenia, aby rozpoczęli starania o prowadzenie Sport Klubów.

Zapisy na szkolenia oraz do Sport Klubów odbywają się przez stronę www.wfzawf.pl.

W kwestii pytań związanych z II etapem projektu, w tym rejestracją do Sport Klubów prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej sportkluby@wfzawf.pl lub pod nr telefonu 724 221 484.