08 cze 2021

Pierwszego czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka

Studentki naszej uczelni – Bobrowska Natalia, Chrapkowska Agata, Dąbek Dominika, Kozian Kinga, Mazurek Sandra i Trybuła Maja, reprezentujące Koło Naukowe Terapii Zajęciowej AWFiS, pod opieką Michała Kosińskiego, uczestniczyły w sportowym Dniu Dziecka w Przedszkolu Ochronka im. Edmunda Bojanowskiego w Gdyni.

Studentki wykazały się kreatywnością i zapałem, a pogoda umożliwiła aktywne świętowanie przez cały dzień. Dzieci brały udział w grach i zabawach dostosowanych do swojego wieku, a na koniec otrzymały pamiątkowe medale i upominki. Cała kadra przedszkola wyraziła podziękowania i chęć współpracy przy podobnych zdarzeniach w przyszłości, co na pewno zaowocuje wieloma uśmiechami i rozpali miłość do sportu.