19 Maj 2021

Zapisy na szkolenia

Drodzy Nauczyciele, 

informujemy, że od dnia 17 maja na stronie Projektu WF z AWF www.wfzawf.pl rozpoczęła się właściwa rejestracja na szkolenia. Po utworzeniu indywidualnego konta uzyskacie Państwo prawo do właściwej rejestracji wraz z wyborem terminu szkolenia i pobraniem niezbędnych dokumentów, związanych z udziałem w szkoleniu. 

Przyjęcie Państwa na warsztat szkoleniowy jest związany z przejściem procedury, która składa się z dwóch kroków: 

  1. Wstępna prerejestracja dokonana na stronie www.wfzawf.pl za pomocą otrzymanych od dyrektorów szkół kodów przynależnych do określonych ośrodków szkoleniowych (dotyczy nauczycieli, którzy nie dokonali jeszcze wstępnej rejestracji, a chcieliby uczestniczyć w projekcie). 
  2. Rejestracja właściwa (po obowiązkowej rejestracji wstępnej) na portalu www.wfzawf.pl z wyborem dogodnego terminu szkolenia zaproponowanym przez przynależny Państwu ośrodek szkoleniowy (właściwy AWF). 

Poniżej instrukcja logowania: 

1. Na stronie www.wfzawf.pl w prawym górnym rogu kliknij granatową ikonę obrazującą „ludzika” (obok zielonego przycisku „Zgłoś się”).  

2. Jesteś na stronie „Zaloguj się do platformy”: 

a)  Jeśli jesteś już zgłoszona/y do programu kliknij przycisk „Utwórz konto”, dalej postępuj zgodnie z instrukcją tworzenia konta. 

b)  Jeśli nie zgłosiłaś/eś się jeszcze do programu zrób to klikając przycisk „Zgłoś się do programu”. Następnie postępuj jak w punkcie a). 

3. Na adres e-mail użyty podczas zgłoszenia do programu, zostanie wysłany link do stworzenia konta w portalu oraz do utworzenia hasła. 

4. Kliknij w link i stwórz hasło, które musi składać się z małych i dużych liter, cyfry oraz znaków specjalnych. 

5. Po zalogowaniu wybierz termin szkolenia, klikając przycisk „Dołącz”.  

Mając aktywne konto na platformie można logować się wielokrotnie, sprawdzić termin, agendę i program szkolenia. 

Zapraszamy!