13 Sty 2020

Gdyński Biznesplan 2020

100 tys. zł w puli nagród- działaj i rozwijaj biznes w Gdyni.

Konkurs Gdyński Biznesplan skierowany jest do osób, które chcą założyć działalność gospodarczą lub prowadzą już firmę i chcą ją rozwinąć, np. wprowadzając nowy produkt lub usługę. Organizowany nieprzerwanie od 2003 roku, cieszy się dużą popularnością i uznaniem.

W latach 2018 i 2019 w konkursowe szranki stanęli wyłącznie studenci. W 2020 roku organizujemy konkurs w otwartej formule i zachęcamy do udziału wszystkich, którzy mają dobry pomysł na biznes, chcą profesjonalnie podejść do stworzenia biznesplanu i są zdeterminowani, by wcielić swój pomysł w życie.

Na autorów najlepszych pomysłów czekają atrakcyjne nagrody – nie tylko finansowe i rzeczowe. Ich pula w tej edycji to aż 100 tysięcy złotych.

W konkursie zyskują nie tylko laureaci. Autorzy pomysłów zakwalifikowanych do drugiego etapu mogą uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez ekspertów w różnych dziedzinach, m.in.: marketingu, finansów, prawa, mediów społecznościowych, wystąpień publicznych, e-commerce. Zyskują dzięki temu wiedzę zarówno na temat tworzenia dobrych biznesplanów, jak i taką, która przyda im się na kolejnych etapach prowadzenia i rozwijania firmy. Nie do przecenienia są też kontakty i wypracowane w trakcie konkursu relacje, zarówno z ekspertami, jak i innymi uczestnikami.

Ideą, która przyświeca Miastu Gdynia, jako organizatorowi konkursu, jest wyzwalanie energii i przedsiębiorczości osób, które są na początku swojej biznesowej drogi oraz udzielenie konkretnego wsparcia na realizację najlepszych w ocenie jury pomysłów.

Formularze i Regulamin dostępny tutaj: