KATEDRA ZARZĄDZANIA TURYSTYKĄ I REKREACJĄ
Kontakt: Sekretariat Wydziału Turystyki i Rekracji ul. Kazimierza Górskiego 1
80-336 Gdańsk
Telefon Sekretariat: (058) 55-47-125
Adres e-mail:
sekretariat-tir@awf.gda.pl

Dyżury pracowników w roku akademickim 2018/2019


p.o. Kierownika Katedry
dr hab. Waldemar Moska, prof. AWFiS
pok. 211
wew. 194
dyżury: czwartek 10.00-11.30 (dyżury odbywają się w Biurze Rektora)
e-mail:waldemar.moska@awf.gda.pl

Zakład Organizacji Turystyki i Rekreacji

Kierownik Zakładu
dr Tomasz Wiskulski
pok. 216
wew. 146
dyżury: środa 11:45-13:15
e-mail:tomasz.wiskulski@awf.gda.pl

prof. dr hab. Sergii Iermakov
pok. 105
wew. 346
dyżury: ---
e-mail: sergii.iermakov@awf.gda.pl

dr hab. Wojciech Ratkowski, prof. AWFiS
pok. 25
wew. 116
dyżury: wtorek 11:30-13:00
e-mail:wojciech.ratkowski@awf.gda.pl

dr hab. Waldemar Moska, prof. AWFiS
pok. konsultacje odbywają się w Biurze Rektora
dyżury: czwartek 10.00-11.30
e-mail:waldemar.moska@awf.gda.pl

dr hab. Jan A. Wendt, prof. AWFIS
pok. 105
wew. 346
dyżury: ---
e-mail: jan.wendt@awf.gda.pl

mgr Bartosz Gondek
pok. 211
wew. 194
dyżury: środa 14:30 - 18:00
e-mail:bartosz.gondek@awf.gda.pl


Zakład Hotelarstwa

Kierownik Zakładu
dr Remigiusz Dróżdż
pok. 201
wew. 418
dyżury: wtorek 10:30 - 12:00
e-mail:remigiusz.drozdz@awf.gda.pl

dr Magdalena Adamowicz
pok. 202
wew. 389
dyżury: ROCZNY URLOP
e-mail:

dr Marcin Pasek
pok. 201
wew. 418
dyżury: czwartek 08:40 - 10:10
e-mail:marcin.pasek@awf.gda.pl

mgr Julia Ziółkowska
pok. 200
wew. 206
dyżury: wtorek 10:00 - 11:30 W terminie 9.09.19 - 23.09.19 mgr Julia Ziółkowska nieobecna. Najbliższe konsultacje odbędą się 25 oraz 26 września br. w godz. 10:00 - 11:30
e-mail:julia.ziolkowska@awf.gda.pl

mgr Maksymilian Paśko
pok. 202
wew. 389
dyżury: wtorek 13:30 - 15:00 Najbliższe konsultacje odbędą się 24 września br. w godz. 11:30 - 12:30
kom. 784-577-649
e-mail:maksymilian.pasko@awf.gda.pl

 

Zakład Ekonomii i Marketingu

Kierownik Zakładu
dr Tomasz Taraszkiewicz
pok. 219
wew. 143
dyżury: poniedziałek 09:30 - 11:00
e-mail:tomasz.taraszkiewicz@awf.gda.pl

dr hab. Dariusz Jacek Olszewski-Strzyżowski, prof. AWFiS
pok. 200
wew. 206
dyżury: czwartek 14:00 - 15:30
e-mail:dariusz.olszewski@awf.gda.pl

dr Piotr Wojdakowski
pok. 8 blok A
wew. 414
dyżur: w czerwcu i lipcu - środa 13.00-15.00
e-mail:piotr.wojdakowski@awf.gda.pl

Konsultacje dla PRAKTYK TiR w pok. 8 blok A
dyżur: w czerwcu i lipcu - środa 13.00-15.00
e-mail:praktyki-tir@awfis.gda.pl

prof. dr hab. Zdzisław Kordel
pok. 105
wew. 346
dyżury: ---

mgr Karolina Rogowska
pok. 105
wew. 346
dyżury: czwartek 11:15 - 12:00
e-mail: karolina.rogowska@awf.gda.pl

Pracownia Edukacji Regionalnej

dr Marzena Alicja Tomiak
pok. 216
wew. 146
dyżury: środa 11:30 - 13:00
e-mail:alicja.tomiak@awf.gda.pl