Ćwiczenia na kierunku TiR z widokiem na sopockie molo

13.04.2018

Urocza kawiarenka z niezwykłym widokiem na molo i zatokę, mała czarna i szczegółowe opowieści i o tym jak jeździć autostopem. W środę, 11 kwietnia w Kawiarence Turystycznej "Podróż za jeden uśmiech", należącej do Stowarzyszenia Turystycznego Sopot, odbyło się bardzo ciekawe spotkanie podróżnicze z zapalonymi autostopowiczkami: Sandrą Bekasiewicz i Karoliną Aleksandrowicz. Obie panie bardzo merytorycznie i szczegółowo a przy okazji z humorem opowiadały o swoich przygodach związanych z podróżami autostopem.

Profesjonalne spotkanie, wpisujące się w cykl imprez odbywających się w kawiarence było zadaniem wykonanym w ramach ćwiczeń Zarządzanie w Turystyce i Rekreacji, przygotowanym przez studentki 3 roku Turystyki i Rekreacji: Sandrę Dąbrowską, Izabelę Szczykno, Karolina Sobolewską, Agnieszkę Stacewicz.

- Ćwiczenia z zarządzania w turystyce i rekreacji powinny mieć na celu, obok teorii, możliwość praktycznego zrozumienia zasad rządzących turystyką - mówi dr Anna Szumilewicz, Prodziekan ds. Kształcenia Wydziału TiR. Takie przedsięwzięcia są ku temu znakomitą okazją.

Bartosz Gondek

Zdjęcie użytkownika Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Wróć