Studenci Turystyki i Rekreacji jadą studiować do Shanghaju

30.11.2017

W minioną środę na Wydziale Turystyki i Rekreacji rozpoczęto współpracę z Uniwersytetem w Szanghaju. Nasi studenci będą mogli wyjeżdżać na semestr studiów do jednego z największych miast Chin, a następnie odbywać półroczny staż w podmiotach światowych marek turystycznych tj. Marriott, Intercontinental Hotels & Resorts, Hyatt, Radisson i wielu innych.

W pierwszym etapie odbyło się spotkanie przedstawicieli Uniwersytetu w Szanghaju z władzami: Dziekanem Wydziału TiR, prof. dr hab. Wojciechem Ratkowskim, Prodziekanem ds. Nauki, prof. dr hab. Mariuszem Lipowskim, Prodziekan ds. Kształcenia, dr Anną Szumilewicz oraz Pełnomocnikiem Dziekana ds. Studenckich Praktyk Zawodowych, dr Piotrem Wojdakowskim.

Zdjęcie użytkownika Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

W drugim etapie studenci Wydziału TiR wysłuchali prezentację Dyrektora DHIC, Li Chen nt. szczegółów programu. Aula dosłownie pękała w szwach, a studenci byli wyraźnie zainteresowani nową ofertą edukacyjną. Trzymamy kciuki za udaną podróż i życzymy naszym studentom miłego studiowania i praktyki zawodowej w Chinach!

Zdjęcie użytkownika Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Więcej info: http://www.shu.edu.cn/

Osoby zainteresowane proszone są o bezpośredni kontakt z polskim przedstawicielem programu: Maciej Przeniczny , e-mail: maciej.pszeniczny@gmail.com; tel. +48 695 173 140 lub bezpośrednio do Li Chen, e-mail: apply3@oa.shu.edu.cn

Zdjęcie użytkownika Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Wróć