Puchar Polski Seniorek "O Trójząb Neptuna"

12.03.2017

Dzisiaj w Gdańsku rozegrano jubileuszowy XX turniej „O Trójząb Neptuna”, zaliczany do klasyfikacji Pucharu
Polski we florecie kobiet. Trzy miejsca na podium zajęły zawodniczki Budowlanych Toruń, jednak triumf
pierwszego miejsca wywalczyła Martyna Synoradzka z AZS AWF Poznań. W turnieju nie wystartowała wczorajsza
zdobywczyni tytułu Mistrzyni Polski do lat 23 Renata Tomczak. Najlepsza z gdańszczanek, Monika Paliszewska
uplasowała się na 6 pozycji po przegranej walce z Martyną Jelińską z Budowlanych Toruń 15:8 WYNIKI: ćwierćfinały: Łyczbińska Marta - Wojtkowiak Małgorzata 15:10; Jelińska Martyna - Paliszewska Monika 15:8;
Moskovska Anastazja - Chrzanowska Marika 15:14; Synoradzka Martyna - Łyczbińska Hanna 14:8. półfinały: Łyczbińska Marta - Jelińska Martyna 15:6; Synoradzka Martyna - Moskovska Anastazja 15:7 finał: Synoradzka Martyna - Łyczbińska Marta 7:6 1. Synoradzka Martyna AZS AWF Poznań 2. Łyczbińska Marta Budowlani Toruń 3. Moskovska Anastazja Budowlani Toruń 3. Jelińska Martyna Budowlani Toruń 5. Martyna Chrzanowska KU AZS-UAM Poznań 6. Monika Paliszewska AZS AWFiS Gdańsk 7. Małgorzata Wojtkowiak AZS AWF Poznań 8. Hanna Łyczbińska KU AZS-UAM Poznań ....................... 9. Natalia Gołębiowska AZS AWFiS Gdańsk 12. Joanna Toporska Fundacja GSF 14. Marta Mech Fundacja GSF 16. Julia Buraczewska UKS de la Salle Gdańsk