JUDOCZKI AZS AWFIS ZE ZŁOTYMI MEDALAMI MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIEŻY

11.05.2015

Świetny występ zanotowały Judoczki AZS AWFiS Gdańsk podczas Mistrzostw Polski Młodzieży, które odbyły się w dniu 9.05.2015 w Kątach Wrocławskich. W zawodach wystąpiły dwie zawodniczki naszej Sekcji: Magdalena Miller (-63 kg) i Barbara Lichońska (-78 kg). Obie nie miały sobie równych i do Gdańska wróciły z tytułami Młodzieżowych Mistrzyń Polski. Dorobek medalowy mógłby być jeszcze lepszy, gdyby w zawodach wystartowała Aleksandra Jabłońska (-70 kg), która ma już na swoim koncie medale Mistrzostw Polski Seniorek. Niestety Ola wciąż pauzuje z powodu kontuzji i do startów wróci prawdopodobnie w drugiej połowie roku.

W Kątach Wrocławskich startowali także mężczyźni. Najlepiej spisał się Jakub Zakrzewski (-100 kg), który stanął na najniższym stopniu podium. 7 miejsce zajął Michał Jabłoński (-90 kg). Kamil Piórkowski (-81 kg) nie przebrnął eliminacji.

Trzy medale zdobyte przez naszych reprezentantów pozwoliły zająć naszej Sekcji drugie miejsce w klasyfikacji medalowej Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Wyniki:
http://www.pzjudo.pl/index.php…

Rel. G.Skoczko - Kierownik AZS AWFiS Gdańsk"

Wróć