Sport

Roześmiane 13. Gdańskie Ergowiosła przeszły do historii

03.12.2019

W sobotę 30 listopada w gościnnych progach Gdańskiej Szkoły Szermierki rozegrane zostały po raz 13. Gdańskie Ergowiosła. Na starcie stanęło 317 zawodniczek i zawodników.

Więcej...

Rzeszów zdobyty

02.12.2019

Po raz trzeci w tym sezonie akademicy AZS AWFiS BALTA Gdańsk odchodzą od stołu zwycięsko. Tym razem pokonujemy na Podkarpaciu 3-1 drużynę FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów.

Więcej...

Zawodnicy AZS AWFiS Gdańsk pobili rekord świata na ergometrze wioślarskim.

25.11.2019

344 557 metrów! Taki dystans w ciągu 24 godzin pokonali na ergometrze wioślarskim Aleksandra Demczuk i Miłosz Jankowski zawodnicy AZS AWFiS Gdańsk. Poprzedni rekord wynosił 341 110 metrów.

Więcej...

LOTTO Superliga

30.09.2019

Początek sezonu LOTTO Superligi nie był udany dla pierwszej drużyny AZS AWFiS BALTA Gdańsk.

Więcej...

Enea Mistrzostwa Polski Seniorów

17.09.2019

W dniach 14-15 września 2019 roku w Poznaniu na torze Malta rozegrano Enea Mistrzostwa Polski Seniorów, podczas których rozdano medale w dwudziestu konkurencjach.

Więcej...

Puchar Europy w JUDO

11.09.2019

Podopieczna Radosława Laskowskiego, studentka 2 roku AWFiS Karolina Miller zdobyła brązowy medal w kategorii wagowej 70 kg w Pucharze Europy w Brayslawie (08.09 2019). Serdecznie gratulujemy

Więcej...

Akademickie Mistrzostwa Europy w judo

26.08.2019

W dniach 01-03.08.2019 r w Zagrzebiu odbyły się akademickie mistrzostwa Europy w judo. Nasi studencie z Awfis Gdańsk zdobyli trzy medale: srebrne Julia Jaśkiewicz 78kg i Dominik Majowski 100kg; brązowy Karolina Miller 70kg.

Więcej...

Tytus Butowski brązowym medalistą Młodzieżowych Mistrzostw Świata w klasie Laser Radial!

22.07.2019

Piękny sukces odniósł w Gdyni w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w żeglarstwie Tytus Butowski. Reprezentant AZS AWFiS Gdańsk wywalczył brązowy medal w klasie Laser Radial. – Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, ale to i tak mój największy dotychczasowy sukces – przyznał Polak.

Więcej...

CYPRIAN MRZYGŁÓD MISTRZEM EUROPY U23

14.07.2019

Niesamowitych emocji dostarczył nam wczorajszy konkurs rzutu oszczepem rozgrywany w Gavle w ramach Mistrzostw Europy U23. Zawodnik KS AZS AWFIS - Cyprian Mrzygłód stanął na najwyższym stopniu podium z nowym rekordem Mistorzstw (CR), nowym rekordem Polski U23 (NU23 R) oraz nowym rekordem życiowym (PB). Jeszcze bardziej cieszy wynik podopiecznego trenera Leszka Walczaka, 84.97 potwierdza przynależność Cypriana do światowej czołówki oszczepników! Gratulacje!

Więcej...

Gdańska bitwa z wiatrem

08.07.2019

Podsumowanie Vector Sails Cup w klasie Optimist podczas LOTOS Nord Cup Gdańsk 2019 (2-4 lipca 2019).