22 lut 2021

Międzynarodowa konferencjiaInternational Higher Education Forum

mamy przyjemność zaprosić Państwa Rektorów  oraz wszystkich  zainteresowanych  pracowników Uczelni do udziału online w  międzynarodowej konferencji International Higher Education Forum, która odbędzie się w dniach 9-11 marca 2021 r.

Tematyka wydarzenia porusza najaktualniejsze tematy i wyzwania, z jakimi świat szkolnictwa wyższego – a w szczególności szeroko rozumiany rynek europejski – mierzy się we współczesnej rzeczywistości. Nasi eksperci i partnerzy zasugerują również szereg rozwiązań pomocnych w podejmowaniu kluczowych wyzwań.

Konferencja prowadzona będzie online w języku angielskim, a sesje podzielone są na pięć bloków tematycznych:

1. Attracting Students
  2. Assessment
  3. Employability
  4. Career Focused Education
  5. Online Teaching

Uczestnicy otrzymają certyfikat udziału oraz cyfrowy pakiet materiałów konferencyjnych.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą  o  rozpowszechnienie informacji o tym wydarzeniu wśród pracowników Państwa Uczelni.

Zapraszamy do odwiedzenia strony konferencyjnej w celu zapoznania się ze szczegółową agendą i informacjami o wszystkich sesjach oraz prezenterach. Zachęcamy też do pobrania skróconej agendy w formie PDF.

Zachęcamy do rejestracji:   Rejestracja na konferencję