23 lis 2020

DOŁĄCZ DO ZAŁOGI

Chcesz wziąć udział w II edycji programu szkoleniowego realizowanego przy projekcie I Love Poland ?

Zapraszamy do udziału w II edycji Programu Szkoleniowego przy projekcie I Love Poland? Nie zwlekaj – nabór zgłoszeń do 25 listopada!

Polska Fundacja Narodowa z wielką przyjemnością pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych żeglarzy do wzięcia udziału w II edycji programu szkoleniowego!

Pierwsza edycja zakończyła się ogromnym sukcesem – nadesłanych zostało ponad 400 aplikacji, 37 finalistów uczestniczyło w zgrupowaniu zorganizowanym w COS OPO Cetniewo, 8 laureatów wzięło udział w tygodniowej sesji treningowej na jachcie klasy Volvo Open 70, a 2 najlepszych absolwentów programu dołączyło do stałej załogi I LOVE POLAND, gdzie z sukcesami w 2020 roku reprezentowali Polskę podczas takich regat jak Heineken Regatta, RORC Caribbean 600 czy Rolex Middle Sea Race.

I Love Poland to projekt mający na celu przede wszystkim szkolenie kolejnych pokoleń żeglarzy morskich i oceanicznych, ale także dzięki odnoszonym sukcesom w najbardziej prestiżowych regatach, promocję narodowej żeglugi oceanicznej i Polski poza granicami naszego kraju!

Chcesz wziąć w nim udział? Jesteś osobą wytrzymałą fizycznie? Masz niezwykle silny charakter? Chcesz przeżyć przygodę życia, reprezentując jednocześnie Polskę na arenie międzynarodowej? W takim razie nie zwlekaj dłużej i prześlij swoje zgłoszenie!

Dołącz do nas już dzisiaj!

JAK WYGLĄDAJĄ ELIMINACJE?

18-25.11 ZBIERANIE ZGŁOSZEŃ

Nabór zgłoszeń zwieńczony wyborem 20 kandydatów.

27.11 WIDEROZMOWY Z KANDYDATAMI

Na podstawie przeprowadzonych rozmów wyłonionych zostanie ok. 15 kandydatów.

28.11 WERYFIKACJA PRZEZ KAPITUŁĘ

Sylwetki kandydatów zostaną przedstawione kapitule, której zadaniem będzie wyłonienie finalnej 8 laureatów.

5-13.12 PRAKTYKI DLA LAUREATÓW

Laureaci będą mieli wyjątkowa szansę wzięcia udziału w praktycznych szkoleniach pod okiem załogi I Love Poland na światowej klasy jachcie trzeciej generacji typu Volvo Open 70 w portugalskim Cascais.

Dołącz do załogi,

która nie boi się ciężkiej pracy na morzu i wymagających treningów. Reprezentuj razem z nimi Polskę na największych regatach świata!

APLIKUJ TERAZ!