05 paź 2020

Zwycięstwo w półfinale AMP w siatkówce

Reprezentacja AWFiS w siatkówce halowej mężczyzn wygrała półfinał A Akademickich Mistrzostw Polski, który się odbył w dniach 27-30 września. W półfinale startowało dziewięć zespołów z makroregionu. Po zajęciu 2. miejsca w złożonej z pięciu zespołów grupie nasi zawodnicy wygrali półfinał z Politechniką Gdańską 2:0, a w finale – po zaciętym pojedynku – pokonali reprezentację Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, również 2:0.  Organizatorem zawodów była Politechnika Poznańska.

Turniej finałowy AMP odbędzie się w dniach 25-28 października w Krakowie. AWFiS reprezentowali: Przemysław Bałdyga, Miłosz Bazyliński, Mateusz Ciesielski, Kamil Gulan, Maciej Jaskólski, Jakub Kłobucki, Mikołaj Lange, Tomasz Pajewski, Dawid Romaniszyn, Michał Szawkowski, Marcel Szewczyk, Przemysław Wawer i Adrian Zajkowski (kapitan).