09 paź 2019

Legia Akademicka 2019

Dołącz do Legii Akademickiej

Legia Akademicka to uruchomiony przez Ministerstwo Obrony Narodowej program skierowany do studentów. Edukacja wojskowa studentów w ramach Legii Akademickiej obejmuje dwie części szkolenia. Część teoretyczną realizowaną przez uczelnie zgodnie z opracowanym przez Ministra Obrony Narodowej programem szkoleniowym oraz część praktyczną (ćwiczenia wojskowe) organizowaną przez Ministra Obrony Narodowej.

SZKOLENIE WOJSKOWE DLA STUDENTÓW

Drodzy Studenci, w związku z planowaną 3 edycją programu „LEGIA AKADEMICKA”, która rozpocznie się już na początku 2020 roku, uprzejmie informuję, że w poniedziałek – 21 października 2019 r. o godzinie 10.15 w sali kongresowej (budynek główny AWFiS Gdańsk) odbędzie się spotkanie informacyjne z przedstawicielami Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy.

Do programu przystąpić mogą studenci uczelni publicznej i niepublicznej dowolnego roku studiów, którzy posiadają obywatelstwo polskie.

Informacje LA

Korzyści dla Ciebie